„WIRTUALNE ŚWIĘTO MAMY I TATY”

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu życzenia naszym mamom. Niecały miesiąc później – 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty więc jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowanie tacie za wszystko, co dla nas robi. Połączyliśmy te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem.

Niestety, w tym roku nie możemy spędzić go wspólnie w przedszkolu. Mimo to dzieci nadały wyjątkowość temu dniu ( choć wirtualnie) i przygotowały wspaniałą niespodziankę w formie koncertu życzeń pt. „ Piosenka dla Mamy i Taty”.

To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą, bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień

To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud.

Zapraszamy do oglądania 🙂