PRZEDSZKOLAKI ODWIEDZIŁY MIEJSCOWĄ KOMENDĘ POLICJI

10 czerwca 2016r. dzieci z naszej placówki odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Grajewie. Na miejscu Panie policjantki oprowadziły nas po budynku Komisariatu i opowiedziały o niebezpiecznej pracy policjantów. Dzieci miały okazję zobaczyć wiele sprzętów pomocnych w codziennej pracy funkcjonariuszy. Przedszkolaki nie omieszkały skorzystać z okazji, aby usiąść choć na chwilę wewnątrz radiowozu, dodatkowo  pani  policjantka zademonstrował sygnał świetlny i dźwiękowy. Duże wrażenie  zrobiła na dzieciach strzelnica policyjna oraz pokój przesłuchań dla dzieci, uczyliśmy się też zdejmowania odcisków palców. Po wizycie duża część przedszkolaków zadeklarowała, że w przyszłości z pewnością wstąpi w szeregi policyjne.

« 1 z 2 »