KONKURS RECYTATORSKI

20 listopada odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski ph.”Wesołe wierszyki”.
Pięcioro reprezentantów każdego przedszkola w naszym mieście przedstawiło swoje umiejętności przed jury    w składzie: pani Lucyna Bagińska, pani Urszula Kowalczuk i pani Irena Bar.
I miejsce: Tomasz Górski z PM nr 4 i Lena Kosielska z PM nr 6,
II miejsca: Szymon Liżewski z PM nr 4 i Jakub Pawełkowski z PM nr 6,
III miejsce: Julia Wierzbicka z z PM nr 1.
Wyróżnienia otrzymali: Jakub Doliwa z PM nr 2,Laura Ladzińska z PM nr 6,Zuzanna Kruszewska z PM nr 6,Michał Moszczyński z PM nr 1.
Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe książki oraz dyplomy, zaś laureaci zostali nagrodzeni dodatkowymi upominkami.
Celem konkursu było rozwijanie odwagi scenicznej, budowanie w przedszkolakach spontaniczności, otwartości, a także doskonalenie pamięci, koncentracji oraz słownictwa. Dzieci nauczyły się właściwego reagowania na sukcesy lub porażki, rozwinęły swoje zainteresowania, a przy tym znakomicie się bawiły. Z pewnością konkurs ten będzie stanowił wspaniałe doświadczenie, dzięki czemu uczestnicy będą go wspominać z uśmiechem na twarzy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy :)

« 1 z 2 »