NASZE PRZEDSZKOLAKI WYWALCZYŁY ZWYCIĘSTWO :)

17 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Grajewie odbył się turniej pod hasłem „Witaminki dla chłopczyka      i dziewczynki”. Reprezentantami naszego przedszkola były dzieci z grupy IV „Muchomorki”( Aleksandra Jasińska i Piotr Święćkowski) oraz dzieci z grupy V ”Biedronki”(Lena Kosielska, Zuzanna Kruszewska, Jakub Pawełkowski ). Przedszkolaki rywalizowały w konkurencjach sprawdzających ich wiedzę i umiejętności              z zakresu zdrowego stylu życia, a także uczestniczyły w zabawach, grach ruchowych i sprawnościowych.
Byliśmy najlepsi i zdobyliśmy I miejsce!!!
Serdecznie gratulujemy  :)

« 1 z 2 »