„Przedszkola czas już minął nam i jest nam jakoś smutno…”

19 czerwca dzieciaki z grupy „Muchomorki” pożegnały przedszkole. Uroczystość była piękna i wzruszająca. Przedstawienie artystyczne, choć już ostatnie, znów ukazało różnorodne talenty naszych przedszkolaków, które z zaangażowaniem i humorem opowiadały o czasie spędzonym w naszej placówce. Wyrazy wdzięczności za poświęcenie w wychowaniu i edukacji złożone zostały przez dzieci na ręce nie tylko pań nauczycielek, ale także pani dyrektor i pozostałych pracowników. Dzieci otrzymały pamiątkowe książki z dedykacją, dyplomy oraz wspomnienia z minionych czterech lat utrwalone na zdjęciach.Po uroczystości był czas na uściski, ostatnie rozmowy i wspólny poczęstunek. Lata spędzone w przedszkolu na pewno będziemy wspominać bardzo mile.Przyszłym pierwszoklasistom życzymy, by „nauka szła jak z płatka, żeby było tyle szóstek, ile pszczół na polnych kwiatkach. Żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze. Żeby w szkole było milej, niż nad rzeką lub nad morzem!” Do zobaczenia! :)