” BAJKOLANDIA DLA MAMY I TATY”

26 maja 2015r. dzieci z grupy IV „Biedronki” zaprosiły swoich Kochanych Rodziców na przedstawienie                 pt. „Bajkolandia dla Mamy i Taty” z okazji Dnia Rodziny. Wszystkie dzieci pięknie przebrane za postacie           ze znanych bajek poprzez życzenia, śpiew piosenki i tańce wyrażały wdzięczność za rodzicielską miłość             i  wychowanie. Gościom ze wzruszenia zakręciła się łezka w oku. Dzieci przygotowały również swoim rodzicom niespodzianki: portrety i laurki. Będziemy ten dzień długo pamiętać i wspominać.
          Kochana Mamo, Kochany Tato
          niepotrzebne Rodzinom złote rybki,
          bajkowe buty czy stoliczki.
          Jesteśmy szczęśliwi, że Was mamy
          i wszyscy bardzo się kochamy.