„Wesołe Wierszyki”

12 maja odbył się konkurs recytatorski, którego celem było wyłonienie reprezentantów do miejskich eliminacji do wojewódzkiego konkursu ph. „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”.

W konkursie wzięła udział liczna grupa dzieci, co świadczy o tym, że przedszkolaki próbują przełamywać tremę i rozwijać swoje umiejętności oraz zdolności aktorskie. Jednak jury musiało wybrać tylko pięcioro z nich: Natalia Chmielewska, Julita Klimaszewska, Lena Kosielska, Aleksandra Nitkowska oraz Jakub Pawełkowski.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a wyróżnionym życzymy sukcesów w następnym etapie!