KULIG !

Pędzi, pędzi kulig po placu przedszkolnym, na saneczkach dzieci, z uśmiechem wesołym… Nadeszła długo wyczekiwana zima, a wraz z nią upragniony przez wszystkie przedszkolaki śnieg – to idealny czas na KULIG. Dzięki uprzejmości Pana Wojciecha Ś. bramę naszego przedszkola przekroczył koń, który zwie się Viomet . Była to niezwykła niespodzianka dla wszystkich dzieci. Każda grupa miała okazję nakarmić konia, zrobić pamiątkowe zdjęcie, porzucać się śniegiem, a co najważniejsze wziąć udział w kuligu. Wszyscy świetnie się bawili, za co serdecznie dziękują Panu Wojciechowi i Piotrusiowi , który jest absolwentem naszego przedszkola.