WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE !

W piątek już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana czy Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy aktorów z teatru Orzełek z Białegostoku, którzy zachęcali do zabawy przygotowaną muzyką i konkursami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w balu wspólnie ze swoimi paniami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo,uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Największy zachwyt wzbudziła wizyta Świętego Mikołaja, który przyniósł naszym wychowankom wspaniałe prezenty. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.                                                                                                                                                                                    Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!

« 1 z 2 »