wazny_komunikat-1024x724-600x424

OGŁOSZENIE

Zapisy dzieci do Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie na okres wakacji – lipiec 2020 trwać będą   od 02.06.2020 r. do 09.06.2020 r.

W miesiącu sierpniu 2020r. przedszkole będzie nieczynne.

Do przedszkola na okres wakacji można zapisać dziecko obojga rodziców pracujących.

Pobyt dziecka w przedszkolu w okresie wakacji dotyczy tylko dzieci z naszej placówki.

Rodzice (opiekunowie prawni) dokonują zapisu dziecka na dyżur wakacyjny u dyrektora przedszkola pod numerem tel. 86 272 35 04.

Prosimy o „przemyślane” zapisy dzieci na okres wakacji oraz w miarę możliwości podanie terminu uczęszczania dziecka, ponieważ te informacje będą miały wpływ na organizację pracy przedszkola.