„Do stajenki, do stajenki, gdzie leży Maleńki!”

Jak co roku, w grudniowe popołudnie, na nasze przedszkole spływa magiczna atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wówczas spotykamy się wszyscy razem w uroczystych strojach oraz niepowtarzalnym nastroju wzruszenia i radości, aby w wyjątkowy sposób przeżyć chwilę Narodzenia Pańskiego. Dzieci przygotowywały swoje występy wiele dni, ale to właśnie przed zgromadzoną publicznością poczuły, że robią coś niezwykłego, coś, co było warte wysiłku. Przepiękne dekoracje i cudowne kostiumy dodały inscenizacjom uroku. Przedstawienia niosły ze sobą piękne przesłanie, aby odpowiednio przygotować się na przyjście Pana Jezusa, otworzyć się na Jego miłość i dzielić się nią z rodziną. Najbliżsi byli poruszeni wrażliwością i dojrzałością swoich pociech, które w kolędach, pastorałkach i recytacji wyraziły swoje emocje.

Po występach przedszkolaków zasiedliśmy do stołów na słodki poczęstunek. Długo będziemy wspominać nasze głośne kolędowanie! 

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>