„Do stajenki, do stajenki, gdzie leży Maleńki!”

Jak co roku, w grudniowe popołudnie, na nasze przedszkole spływa magiczna atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wówczas spotykamy się wszyscy razem w uroczystych strojach oraz niepowtarzalnym nastroju wzruszenia i radości, aby w wyjątkowy sposób przeżyć chwilę Narodzenia Pańskiego. Dzieci przygotowywały swoje występy wiele dni, ale to właśnie przed zgromadzoną publicznością poczuły, że robią coś niezwykłego, coś, co było warte wysiłku. Przepiękne dekoracje i cudowne kostiumy dodały inscenizacjom uroku. Przedstawienia niosły ze sobą piękne przesłanie, aby odpowiednio przygotować się na przyjście Pana Jezusa, otworzyć się na Jego miłość i dzielić się nią z rodziną. Najbliżsi byli poruszeni wrażliwością i dojrzałością swoich pociech, które w kolędach, pastorałkach i recytacji wyraziły swoje emocje.

Po występach przedszkolaków zasiedliśmy do stołów na słodki poczęstunek. Długo będziemy wspominać nasze głośne kolędowanie!