Do Rodziców

KOMUNIKAT !

Od 6 maja 2020r. otwieramy przedszkole, przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

• W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.
  • Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  • Ze względu na sytuację epidemiczną organ prowadzący może ograniczyć liczebność grupy przedszkolnej.

Jednocześnie prosimy o jak najszybsze zadeklarowanie potrzeby korzystania dziecka z usług przedszkola – najpóźniej do poniedziałku 04.05.2020r. do godz. 10.00.

Zwracamy się także z prośbą o zapoznanie się i wypełnienie Oświadczenia oraz  Informacji i dostarczenie dokumentów do przedszkola w dniu przyjścia dziecka do placówki.

Pliki do pobrania:

1. Informacja