„SMERFY POZNAJA RÓŻNE ZAWODY”

Grupa „Smerfów” wybrała się do salonu fryzjerskiego „Emilka”. Przedszkolaki zapoznały się z wyposażeniem salonu, poznały przybory i narzędzia jakimi posługuje się fryzjer. Na dzieci czekała mila niespodzianka: słodki poczęstunek oraz drobne upominki. Kolejnym zawodem jaki poznały „Smerfy” to zawód kucharki. W tym celu odwiedziły kuchnie przedszkolna. Zobaczyły urządzenia i przybory kuchenne, poznały przedszkolny jadłospis i podziękowały naszym kucharkom za pyszne i zdrowe posiłki własnoręcznie wykonanym sokiem.