Babcie i Dziadkowie u „Skrzatów”

13 lutego dzieci z grupy „Skrzaty” zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków, aby spędzić miłe chwile przy wierszu, tańcu i piosenkach. Radości nie było końca, a każdy utwór nagradzały gromkie brawa. To wyjątkowe spotkanie, pełne uśmiechu, radości i dumy dało wyraz jak ważne są chwile spędzone wspólnie z wnukami. Dzieci obdarowały swoich Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami, a po części artystycznej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek.