Przedszkolaki z życzeniami u Seniorów

7 lutego 2020 r. dzieci z grupy „Muchomorki” z Miejskiego Przedszkola nr 6 odwiedziły Klub Seniora w Grajewie. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, w którym odegrały skecz, tańczyły, śpiewały, recytowały wiersze. Wszystko to z okazji minionego Dnia Babci i Dziadka. Seniorzy ciepło przyjęli małych artystów i z entuzjazmem zareagowali na ich występy nagradzając wykonawców gromkimi brawami. Nie zabrakło również międzypokoleniowego tańca przy dźwiękach muzyki, życzeń i miłych upominków, które przygotowały dzieci. Za pełen emocji występ najmłodsi obdarowani zostali gorącymi uściskami oraz słodkościami. Wizyta w Klubie Seniora była dla przedszkolaków ważną lekcją wychowawczą uczącą szacunku i życzliwości, które należy okazywać osobom starszym.