Festiwal Gorących Serc

15 listopada 2019 r. Nikola Murawska z grupy „Muchomorków” wzięła udział w XVI Festiwalu Gorących Serc, organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych im. J.P. II oraz Stowarzyszenie „Szkoła Naszą Szansą” w Grajewie. Nikola wystąpiła z piosenką Majki Jeżowskiej pt.: „Kolorowe dzieci”, mówiącej o miłości i tolerancji. Była to preferowana tematyka tegorocznych występów, podobnie jak: przyjaźń czy pomoc. Festiwal był okazją do wspólnej zabawy oraz integracji z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Gratulujemy Nikoli odwagi oraz wspaniałego występu.