Pamitamy…

Przedszkolaki pamiętają o zmarłych

Okres przed Wszystkimi Świętymi to odpowiedni moment na wspomnienie tych, którzy odeszli od nas, czas na rozmowę dotyczącą szacunku dla zmarłych, zadumie i o odpowiednim zachowaniu na cmentarzu. Dlatego w czwartek grupa „Muchomorków ” i „Biedronek ” wybrała się na spacer na cmentarz. Dzieci zapaliły znicze i po chwili zadumy nad losem tych, którzy walczyli o wolność kraju, odmówiły wspólną modlitwę. To była bardzo ważna lekcja wychowania rodzinnego, obywatelskiego i patriotycznego, która pozostanie dzieciom w pamięci.