DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

10 października 2019r. w Grajewskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą wspólnie z Urzędem Miasta organizowało nasze przedszkole. Była to wspaniała okazja, by podziękować za trud włożony w edukację najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Dzieci, rodzice, oraz pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 6 przygotowali z tej okazji bajkę pt. „Królewna Śnieżka”. W roli skrzatów i motylków wystąpiły dzieci z grupy „Biedronki”, Śnieżkę zagrała pani M. Żmijewska, Złą Królową - pani G. Dziekońska, księcia - pan P. Koniecko, lustereczko - pani A. Czajkowska, myśliwego - pan P. Kamiński, narratorem była pani A. Przestrzelska, a wilkiem Jaś Poniatowski. Dzieci z grupy „Muchomorki” przygotowały piękny taniec kwiatów oraz scenkę o nauczycielach, a pani A. Lewczuk z córką Marysią zaśpiewała piękną piosenkę pt. „Dziękujemy Wam”. Całą uroczystość poprowadzili państwo A. i R. Gadomscy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom naszego przedszkola za pomoc w przygotowaniu uroczystości.