WYCIECZKA

Wycieczka do „Zaścianka” w Barszczach

18 czerwca sześciolatki z naszego przedszkola wyjechały do „Zaścianka”, by wesoło i radośnie spędzić czas. Był to ostatni przedszkolny wyjazd sześciolatków. W Barszczach czekało na dzieciaki mnóstwo atrakcji. Zabawa na dmuchanym placu zabaw przyniosła wiele śmiechu. Po wielu godzinach niesamowitego szaleństwa przedszkolaki zjadły smaczny posiłek, a potem szczęśliwie wróciły do domu.

Na zawsze zapamiętamy czas spędzony w przedszkolu, wiele wyjazdów, zabaw i frajdy.