Wizyta policji w przedszkolu

„Policjant”
Policjant to naprawdę przyjaciel nasz bliski.
Przyjaciel, który myśli życzliwie o wszystkich.
Myśli o bezpieczeństwie na ulicy i w domu,
Zawsze spieszy z pomocą, kiedy trzeba komuś pomóc.
Czuwa żeby się komuś coś złego nie stało.
Z daleka już widzimy, jego czapkę białą.

                                                                                 Cz. Janczarski

17 czerwca  do naszego przedszkola zaprosiliśmy funkcjonariusze policji, którzy przedstawili dzieciom swoją pracę, opowiadali, czym zajmują się na co dzień, pokazywali swoje wyposażenie: kajdanki, lizak, odznakę. Mówili również o bezpieczeństwie dzieci w domu, stosowaniu ograniczonego zaufania w kontaktach z obcą osobą, przypominali numery alarmowe do służb ratunkowych. Serdecznie dziękujemy, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>