„Muchomorki” żegnają przedszkole

Chociaż jasno słońce świeci trochę smutne są dziś dzieci.
Czas uścisnąć sobie ręce i pożegnać najgoręcej.
Wśród kolegów w nowej szkole wspominajcie też przedszkole.
Kiedy będzie wolny czas, prosimy, odwiedzajcie nas.
Żegnajcie drodzy przyjaciele byliśmy razem parę latek.
Dziś powodzenia w szkole życzy Wam szczerze przedszkolaczek. „

W dniu 17.06 odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci, które w bieżącym roku szkolnym kończą edukację przedszkolną. Był to dzień szczególny, pełen emocji. Dzieci pięcioletnie pożegnały swoich kolegów wierszem i piosenką, a także wspólnym tańcem. Pani dyrektor wręczyła absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola oraz książeczki z dedykacją. Nie obyło się  bez wzruszeń, „przytulasów” oraz upominków od młodszych kolegów. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, a wszystkim przedszkolakom wspaniałych i udanych WAKACJI!!!