„Biedronki” żegnają przedszkole

CZAS PŁYNIE JAK RZEKA  2015-2019

Cztery lata tu spędziłem, wiele się tu nauczyłem,
tu piosenki śpiewaliśmy, tu się razem bawiliśmy
Ref.: Teraz już do szkoły czas, muszę więc pożegnać Was,
ukochane panie moje, ulubione me przedszkole

Za te wszystkie miłe chwile podziękować chcemy Wam,
każdej pani po kolei moc całusów dzisiaj dam.

Ref.: Teraz już do szkoły czas, muszę więc pożegnać Was…

14.06.2019r. w grupie „Biedronki” odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego i pożegnania starszaków odchodzących do szkoły. Dzieci piosenkami, zabawnymi skeczami i tańcami wyraziły wdzięczność pani dyrektor, swoim nauczycielkom i wszystkim pracownikom przedszkola za 4-letnią opiekę, edukację i wychowanie, co wywołało u wszystkich wiele uśmiechu jak i łez wzruszenia.

Na zakończenie pani dyrektor pogratulowała dzieciom i wręczyła pamiątkowe dyplomy i książki.

Rodzicom dziękujemy za bardzo dobrą współpracę i życzymy by przyszłe osiągnięcia edukacyjne ich dzieci sprawiały im wiele zadowolenia, a naszym wychowankom samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy, dużo przyjaciół, radości oraz miłych i bezpiecznych wakacji.