DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

Pod koniec maja w naszym przedszkolu odbyły  się niezwykłe uroczystości. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których nasze dzielne przedszkolaki przygotowały piękną niespodziankę, wyjątkowe artystyczne występy. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom  upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.