Dzień Rodziny u „Biedronek”

„Królewna Śnieżka” – przedstawienie dla rodziców w „Biedronkach”

21maja dzieci z grupy „Biedronki” zaprosiły Kochanych  Rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. W pięknej scenerii lasu i przy odpowiedniej oprawie muzycznej dzieci wspaniale przedstawiły bajkę „Królewna Śnieżka”, odgrywając swoje role jak prawdziwi aktorzy. Rodzice z dumą i wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy nagradzając występ gromkimi brawami .Dzieci składając życzenia swoim rodzicom wręczyły przygotowane upominki (kwiaty i koszyczki z niespodzianką). Uroczystość zakończyła się wspólnym tańcem i słodkim poczęstunkiem.

Dzień wcześniej podczas próby generalnej przedstawienie obejrzały młodsze przedszkolaki podziwiając umiejętności aktorskie starszaków.