BIEG WILKA

Wspomnijmy to jeszcze raz…

Tak jak w ubiegłych latach i w tym roku nasi wychowankowie wzięli udział w XXI Międzynarodowym Ulicznym Biegu Wilka. Warto było podjąć wyzwanie, ponieważ na mecie wszystkie dzieciaki otrzymały okolicznościowe medale, a najlepsi dodatkowo upominki. II Miejsce zajęła Milena Bąk z naszego przedszkola.  Jesteśmy z niej bardzo dumni. Po tak wyczerpującym wysiłku na przedszkolaków czekały też słodycze i napoje. Ponadto tuż obok startu znajdował się plac zabaw, gdzie wszyscy mogli się odprężyć po zawodach.