DŹWIĘKI WIOSNY

10 maja dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone na koncert pt. „Dźwięki Wiosny” zorganizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im.J.S.Bacha  w Grajewie. Uczniowie PSM zagrali  dla młodszych kolegów piękne utwory muzyczne. Impreza była urozmaicona licznymi konkursami  oraz zabawami integracyjnymi. Dzieci miały okazję poznać instrumenty muzyczne: fortepian, skrzypce, akordeon, wiolonczelę, trąbkę i gitarę oraz posłuchać ich brzmienia.  Na koniec wszystkie dzieci  otrzymały słodkie  upominki  i w radosnych nastrojach wróciły do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy.