Wesoła Wielkanoc

Są takie święta raz w roku,
co budzą życie, budzą czas.
Wszystko rozkwita w słońca blasku
i wielka miłość rośnie w nas.
Miłość do ludzi, do przyrody,
w zielone każdy z wiosną gra,
a w naszych sercach radość trwa.

16 kwietnia   grupa ,,Muchomorków” z wielkim zaangażowaniem zaprezentowała przedstawienie pt. „Kolorowa Wielkanoc” dla wszystkich przedszkolaków oraz najbliższych. Podczas uroczystości dzieci przedstawiły swoje umiejętności wokalne, aktorskie i taneczne. Przedszkolaki miały okazję przypomnieć o pięknych polskich zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci na scenie dały z siebie wszystko, co w połączeniu z ich talentem zaowocowało wspaniałym rezultatem. Po występie Wielkanocny Zajączek obdarował dzieci oraz wszystkich gości słodką niespodzianką.

Gromkie brawa świadczyły o tym, że występ wszystkim się bardzo podobał i wprowadził naszych gości w świąteczny nastrój.