SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW

Dzieci z grupy „Biedronki” i „Motylki” inspirowane przez nauczycielki  wykonały prace na konkurs do Centrum Tradycji i Mleczarstwa – Muzeum Mleka.

16 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie tego konkursu. Makiety wykonały 24 grupy i oddziały przedszkolne z powiatu grajewskiego. Zagroda naszych sześciolatków zdobyła uznanie komisji konkursowej zajmując II miejsce. Otrzymaliśmy dyplom i nagrodę pieniężną w wysokości 500zł, którą przeznaczymy na wycieczkę.

15 kwietnia w Grajewskim Centrum Kultury odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym dla przedszkolaków pt. „GACEK” poznaje świąteczne obyczaje „Zajączek Wielkanocny”. Wpłynęło 87 prac plastycznych, miło nam poinformować, że laureatami zostali:

I miejsce Maciej Zawistowski

II miejsce Artur Kozłowski

III miejsce Władysław Ladziński

11 kwietnia w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury odbyły się miejskie eliminacje do XXVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Spośród 30 młodych artystów nasze dziewczynki Milena Bąk, Magdalena Bielska i Maja Karwowska zostały wyróżnione.

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności oraz życzymy dalszych sukcesów.