FABRYKA ZABAWY

Warsztaty wielkanocne „Biedronek” w Fabryce Zabawy

W piątek 5 kwietnia w piękną, wiosenną pogodę grupa „Biedronek” wybrała się do „Fabryki Zabawy”.  Dzieci uczestniczyły w warsztatach związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi poznając tradycje i zwyczaje z nimi związane. Najpierw techniką collage (kolaż) ozdabiały ogromne jajka rywalizują w dwóch grupach dziewczynek i chłopców. Później każde dziecko samodzielnie ozdabiało styropianowe jajko na patyku techniką decoupage  oraz wykonało palmę wielkanocną ze świeżego bukszpanu, kwiatów i wstążek. Prace wymagały dużej sprawności manualnej i kreatywności dzieci, ale osiągnięte efekty i radość z nich była ogromna. Spotkanie z kurą i rozbijanie jajka ze słodką niespodzianką wywołało wiele emocji. Na koniec dzieci korzystały ze wszystkich zabawek i atrakcji sali zabaw. Radosne i uśmiechnięte z palmami i jajkami wróciły do przedszkola.

Dziękujemy pani Izie za ciekawe warsztaty oraz wspaniałe atrakcje i emocje.