Jasełka

W tym tygodniu nasze przedszkole na klika dni zamieniło się w teatr. Dzieci z trzech grup wiekowych: „Biedronki”, „Muchomorki” i „Motylki” wystawiały jasełka.  Na przedstawienia zaproszono rodziców, panią dyrektor oraz przedstawiciela urzędu miasta. Piękne scenografie wprowadziły zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, opłaciło się, gdyż przedstawienia wywarły duże wrażenie. Natomiast dzieci miały okazję uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

« 1 z 2 »