MIKOŁAJKI

Grudzień to miesiąc, w którym wszystkie grzeczne dzieci odwiedza wyczekiwany przez cały rok gość. Już od rana przedszkolaki ubrane w czerwone czapki wyczekiwały charakterystycznego odgłosu dzwonka. Mikołaj zaparkował swoje renifery przed przedszkolem, a do przedszkolaków wchodził oknem, bo jak powiedział przez komin byłoby ciężko. Św. Mikołaj i jego pomocnicy gorąco zaprosili  dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty.  Wszyscy  z ogromną radością zaprosili Mikołaja na wizytę za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczni!

6 grudnia odwiedził nas również Pan Burmistrz w roli Świętego Mikołaja, jego pomocnik i  Pani Mikołajka. Roześmiane buzie dzieci, śpiewy i taniec były wyrazem radości przedszkolaków, zaskoczonych i szczerze uradowanych wizytą. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek.

Dziękujemy i zapraszamy za rok :-)

« 1 z 2 »