MIKOŁAJKI

Grudzień to miesiąc, w którym wszystkie grzeczne dzieci odwiedza wyczekiwany przez cały rok gość. Już od rana przedszkolaki ubrane w czerwone czapki wyczekiwały charakterystycznego odgłosu dzwonka. Mikołaj zaparkował swoje renifery przed przedszkolem, a do przedszkolaków wchodził oknem, bo jak powiedział przez komin byłoby ciężko. Św. Mikołaj i jego pomocnicy gorąco zaprosili  dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty.  Wszyscy  z ogromną radością zaprosili Mikołaja na wizytę za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczni!

6 grudnia odwiedził nas również Pan Burmistrz w roli Świętego Mikołaja, jego pomocnik i  Pani Mikołajka. Roześmiane buzie dzieci, śpiewy i taniec były wyrazem radości przedszkolaków, zaskoczonych i szczerze uradowanych wizytą. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek.

Dziękujemy i zapraszamy za rok :-)

« 1 z 2 »
Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>