ŚWIĘTO MISIA

Jest takie jedno święto, jedno na całym świecie,

Którego w kalendarzu, być może nie znajdziecie.

Lecz wiedzą o nim dzieci, i to już nie od dzisiaj

Dziś święto nad świętami:

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

23 listopada dzieci z naszego przedszkola obchodziły  Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego pluszowego przyjaciela , który towarzyszył im przez cały dzień.

Przedszkolaki na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, wszyscy recytowali wiersz o misiach następnie wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce.

Ponadto każda grupa przygotowała piosenkę o misiu i zaśpiewała wszystkim przedszkolakom i pluszakom, które w tym dniu były w przedszkolu.

« 1 z 2 »