Festyn Rodzinny

IV Festyn Rodzinny ” W krainie jesieni „

10 października 2018r.  w naszym przedszkolu odbył się  IV  Festyn Rodzinny „W krainie jesieni”. Pogoda dopisała, słońce świeciło tak mocno, że lato mogło pozazdrościć. Na początku  pani dyrektor powitała wszystkie dzieci oraz przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta – Dariusz Latarowski, zastępca burmistrza – Maciej Bednarko oraz specjalista do spraw oświaty – Julita Wiluk. Cały personel przedszkola przygotował wspaniały poczęstunek, a pani Iza, zapewniła  liczne atrakcje. Rodzice wspólnie z dziećmi mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach, za które najwytrwalsi i najsprytniejsi otrzymali puchary.

Festyn był okazją do zintegrowania wszystkich rodziców. Każdy mógł odpocząć przy wesołej muzyce. Był to wspaniały dzień pełen słońca, radości, nowych doświadczeń i wspólnej zabawy. W oczach dzieci widać było szczęście i zadowolenie.

« 1 z 2 »