BARON SMOG

Dnia 12.06.2018 r. przedszkolaki z grupy „Motylki” i „Muchomorki” w GCK obejrzały spektakl ekologiczny          pt. ”Baron Smog” w wykonaniu krakowskich aktorów. Opowiadał on o zanieczyszczeniu powietrza, segregacji odpadów oraz  smogu. Dzieci mogły poszerzyć swoje wiadomości również o zdrowym stylu życia, odżywianiu. Dowiedziały się jak ważny jest też ruch na świeżym powietrzu. Dzieci brały czynny udział w spektaklu, odpowiadały na pytania i łamigłówki ,wykazały się wiedzą  z zakresu ekologii i ochrony środowiska.