DZIEÑ MAMY I TATY W „MUCHOMORKACH”

26 maja oraz 23 czerwca to wyjątkowe dni w kalendarzu. Jak co roku, Dzień Mamy i Taty w grupie „Muchomorków” był uroczyście obchodzony. 28 maja dzieci zaprezentowały zaproszonym rodzicom piękny występ pod hasłem „Za Twoje serce Mamo i Tato” – wesoło  śpiewały, recytowały i tańczyły. Rodzice byli zachwyceni i wzruszeni występami swoich pociech, a także własnoręcznie zrobionymi przez nie laurkami – portretami mamy i taty. Po występie czekał na wszystkich gości i dzieci słodki poczęstunek.