Wierszykarnia

27.04.2018 r. w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje przedszkolne konkursu recytatorskiego do Miejskiego Konkursu Recytatorskiego ph. „O złota różdżkę Dobrej Wróżki”.

Dzieciaki przygotowały ciekawe wiersze, toteż występy były niezwykle inspirujące i stały na wysokim poziomie. Komisja konkursowa spośród 15 uczestników wybrała pięcioro tych, którzy będą reprezentować nasze przedszkole w Grajewskim Centrum Kultury. Są to: Maria Karwowska, Maja Karwowska, Maciej Zawistowski, Marcin Włodkowski oraz Piotr Borawski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>