„Biedronki” w Grajewskiej Izbie Historycznej

W tym roku obchodzimy 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W związku z tym 17 kwietnia dzieci z grupy „Biedronki” zwiedziły Grajewską Izbę Historyczną. Przedszkolaki zapoznały się z historią powstania Grajewa oraz losami naszej Małej Ojczyzny na przestrzeni wielu lat. Obejrzały przeróżne eksponaty, plansze, dokumenty, ordery, zdjęcia, itp. Dużym zainteresowaniem cieszyły się eksponaty z II wojny światowej tj. mundury, czapki, ordery, pociski, broń, działka.