Pierwszy Dzień Wiosny w naszym przedszkolu

Jak co roku 21 marca w Pierwszy Dzień Wiosny wszystkie dzieci naszego przedszkola  spotkały się razem, aby powitać nową porę roku. Dzieci obejrzały  przedstawienie pt. „Żegnaj zimo! Witaj wiosno!” przygotowane przez 5-latki  z grupy „Motylki”. Wszystkie dzieci wesoło bawiły się, okrzykami pożegnały zimę i radośnie śpiewając piosenki witały wiosnę. Następnie, tradycyjnie już, przeszliśmy barwnym korowodem ulicami naszego osiedla. Wręczając spotkanym przechodniom wiosenne kwiaty, życzyliśmy zdrowia i szybkiego nadejścia ciepłej, zielonej wiosny.    

 

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>