ZBIÓRKA KARMY DO SCHRONISKA

„Miarą człowieczeństwa

jest stosunek do zwierząt”

W  styczniu 2018r. w naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy do schroniska Green House w Krzeczkowie. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz zachęcanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce żywności. Cieszymy się, że tak wielu wychowanków i rodziców wzięło udział w naszej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny Dzieciom z naszego przedszkola. Zebraliśmy suchą karmę, w puszkach oraz inne smakołyki . Wszystkie dary przekazaliśmy dla pani K. Blusiewicz, która dostarczy je potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za udział w akcji.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>