ZBIÓRKA KARMY DO SCHRONISKA

„Miarą człowieczeństwa

jest stosunek do zwierząt”

W  styczniu 2018r. w naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy do schroniska Green House w Krzeczkowie. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz zachęcanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce żywności. Cieszymy się, że tak wielu wychowanków i rodziców wzięło udział w naszej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny Dzieciom z naszego przedszkola. Zebraliśmy suchą karmę, w puszkach oraz inne smakołyki . Wszystkie dary przekazaliśmy dla pani K. Blusiewicz, która dostarczy je potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za udział w akcji.