PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

16.01.2018. uzdolnione muzycznie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział  w IX Przeglądzie „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”, którego organizatorem była Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. S. Bacha w Grajewie. Wśród wykonawców znaleźli się Milena Bąk, Nicola Brakoniecka, Patrycja Makowska, Patrycja Grabowska i Dawid Stypułkowski. Umiejętności wokalne i artystyczne dzieci oceniało Jury powołane przez organizatora przeglądu. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Dwójce solistów z naszego przedszkola przyznano wyróżnienie: Milenie Bąk i Dawidowi Stypułkowskiemu, a także wręczono nagrody. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Życzymy naszym wychowankom dalszych sukcesów artystycznych.

 

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *