PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

16.01.2018. uzdolnione muzycznie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział  w IX Przeglądzie „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”, którego organizatorem była Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. S. Bacha w Grajewie. Wśród wykonawców znaleźli się Milena Bąk, Nicola Brakoniecka, Patrycja Makowska, Patrycja Grabowska i Dawid Stypułkowski. Umiejętności wokalne i artystyczne dzieci oceniało Jury powołane przez organizatora przeglądu. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Dwójce solistów z naszego przedszkola przyznano wyróżnienie: Milenie Bąk i Dawidowi Stypułkowskiemu, a także wręczono nagrody. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Życzymy naszym wychowankom dalszych sukcesów artystycznych.