Jasełka w „Muchomorkach”

18.12.2017 grupa sześciolatków „Muchomorki” wystawiła jasełka, pt. „Wesoła nowina”. Przedstawienie było wyjątkowe. Uroczystość rozpoczęła grupa kolędników przybyłych z gwiazdą, śpiewając „Idziemy z kolędą, wszyscy się zbierajcie i Bożą Dziecinę z nami wychwalajcie…” . Mali aktorzy, we wspaniałych strojach, prezentowali się doskonale. Dzieci pięknie recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Obok Maryi, Józefa, Trzech Króli, salę wypełniły postacie aniołków, diabełków oraz pasterzy. Całemu  przedstawieniu towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców. Występy w wykonaniu najmłodszych wprawiły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta.