Pola Nadziei – cebulki żonkili już posadzone

Po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola posadziły cebulki żonkili, aby wiosną powstało z nich piękne Pole Nadziei. Kwiaty rozdamy wiosną dobroczyńcom, którzy będą chcieli wesprzeć Domowe Hospicjum dla Dzieci, które prowadzi Fundacja „Pomóż Im” w Białymstoku. Hospicjum zapewnia całodobową opiekę lekarską oraz pielęgniarską nieuleczalnie chorym dzieciom. Celem kampanii zaś jest uwrażliwianie społeczeństwa na choroby i cierpienia ludzi w naszym otoczeniu.