DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie.24 listopada  pluszowe misie opanowały Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, śpiewały i tańczyły. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość  zaprezentowania swojego misia kolegom i super  zabawa z nim.