Dzień Mamy i Taty u „Motylków”

Dzień Mamy i Dzień Taty to jedne z najważniejszych wydarzeń przedszkolnych. Z tej okazji 25. 05.2017 r. dzieci z grupy „Motylki” wystąpiły przed rodzicami w przedstawieniu pt. „Najlepsza Mama, najlepszy Tata pod słońcem”. Zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Rodzice byli wzruszeni i bardzo zadowoleni. Po występach, wraz z życzeniami i buziakami, dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty – słoneczka. Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku!