Dzień Mamy i Taty u „Skrzatów”

„NAJPIĘKNIEJSZE KWIATY DLA MAMY I TATY”

26 maja „Skrzaty ”podziękowały swoim rodzicom za  miłość, troskę i cierpliwość inscenizacją               „Na majowej łące” oraz wierszem i piosenką. Dzieci pięknie odegrały swoje role, zatańczyły wspólnie z rodzicami „kaczuszki”, na koniec wręczyły laurki z portretami i kwiaty wraz z życzeniami. Dzień Rodziny  to wspaniały czas pełen wzruszeń, radości i uśmiechu zarówno dla rodziców jak i ich dzieci. Spotkanie zakończyło się miłym, słodkim poczęstunkiem.