WIZYTA FUNKCJONARIUSZEK POLICJI

Nadeszła wiosna, a z nią częste przejażdżki rowerowe, spacery i zabawy na placach zabaw. Naszedł więc również czas na przypomnienie zasad ruchu drogowego. W tym celu odwiedziły nas Panie policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Podczas spotkania stróże prawa przekazali najmłodszym najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa. Funkcjonariuszki przestrzegały przedszkolaków przed kontaktami z nieznajomymi oraz doradziły jak zachować się w razie spotkania na swej drodze agresywnego psa. Największym zainteresowanie cieszyły się jednak samochody „chodziki”. Trzeba przyznać, że dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu i chętnie odpowiadały na pytania.