„PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA”

CHOCIAŻ MAŁE  RĄCZKI MAMY,

CHĘTNIE POMAGAMY !!!

W naszym przedszkolu w dniach 11-20 stycznia odbyła się zbiórka karmy dla psów i kotów ze schroniska . Dzięki hojności  naszych wychowanków udało nam się zebrać 20 kg karmy w puszkach i 37 kg karmy suchej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim PRZEDSZKOLAKOM  i  ich RODZICOM, którzy wzięli udział w  akcji  „Paczka dla bezdomniaczka”.  Jesteśmy dumni, że dzieci  z naszego przedszkola mają w  sobie tyle empatii                     i wrażliwości na los istot słabszych i zależnych od człowieka.

Karmę przekazaliśmy wolontariuszom z TOZ Grajewo, którzy dostarczą ją potrzebującym czworonogom.

 

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *