Jarmark Świąteczny z Fundacją „Pomóż Im”

W ostatnich dniach przedszkolaki ciężko pracowały nad własnoręcznym wykonywaniem ozdób bożonarodzeniowych po to, by przekazać je Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Dziecięce dzieła jak zawsze są pomysłowe, ciekawe i przepiękne. Doskonale wyrażają ducha świąt oraz emocje, które towarzyszyły przedszkolakom w trakcie pracy nad ozdobami. Poprzez zaangażowanie w tę akcję nasi wychowankowie poznają istotę potrzeby drugiemu człowiekowi, uczą się wrażliwości, a także troski o innych.

Fundacja, z którą współpracujemy już kolejny rok, wystawi wszystkie prace na swoim stoisku w czasie Świątecznego Jarmarku na Rynku Kościuszki w Białymstoku w dniach 17 i 18 grudnia.

Zachęcamy do udziału w Jarmarku w Białymstoku, a szczególnie do odwiedzenia stoiska Fundacji „Pomóż Im”, by wesprzeć szczytny cel, a także poczuć magię tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>