Jarmark Świąteczny z Fundacją „Pomóż Im”

W ostatnich dniach przedszkolaki ciężko pracowały nad własnoręcznym wykonywaniem ozdób bożonarodzeniowych po to, by przekazać je Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Dziecięce dzieła jak zawsze są pomysłowe, ciekawe i przepiękne. Doskonale wyrażają ducha świąt oraz emocje, które towarzyszyły przedszkolakom w trakcie pracy nad ozdobami. Poprzez zaangażowanie w tę akcję nasi wychowankowie poznają istotę potrzeby drugiemu człowiekowi, uczą się wrażliwości, a także troski o innych.

Fundacja, z którą współpracujemy już kolejny rok, wystawi wszystkie prace na swoim stoisku w czasie Świątecznego Jarmarku na Rynku Kościuszki w Białymstoku w dniach 17 i 18 grudnia.

Zachęcamy do udziału w Jarmarku w Białymstoku, a szczególnie do odwiedzenia stoiska Fundacji „Pomóż Im”, by wesprzeć szczytny cel, a także poczuć magię tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.