ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci mogły przynieść do przedszkola swojego ulubionego misia – przytulankę. Czytaliśmy wiersze i opowiadania o misiach, tańczyliśmy do piosenek o naszych ukochanych przytulankach, zorganizowaliśmy wiele zabaw z udziałem maskotek.Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.   Tego dnia znaleźliśmy również czas na przeniesienie naszych przedszkolaków   w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość”  tą bliską „co dostanę od Mikołaja” i tą daleką  „kim będę w przyszłości”.                                             Ten magiczny dzień był okazją do radości oraz integracji wszystkich grup.

 Konkurs plastyczny „Mój Miś” rozstrzygnięty

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia zorganizowany został konkurs plastyczny ph. „Mój Miś”. Tematyka bardzo przypadła do gustu naszym przedszkolakom. Wiele z nich wzięło udział w konkursie, a ich prace, które mogli dostarczać od 3 do 18 listopada, były niezwykle pomysłowe. Dzieci wykonały prace różnymi technikami plastycznymi. Wykorzystały kredki, farby, plastelinę, bibułę i inne ciekawe materiały. Jury miało więc niełatwe zadanie, by wybrać te, które wyróżniały się szczególnie. Postanowiło nagrodzić:

W kategorii  3-4 lata:

Ada Chudek

Bartosz Pawełkowski

Tomasz Pawełkowski

Artur Kozłowski

Maja Karwowska

W kategorii  5-6 lat:

Piotr Korycki

Maria Lewczuk

Laura Ladzińska

Julia Romanowska

Paulina Koniecko

Karolina Dobrydnio

Jakub Klimaszewski

Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni: Amelia Grzybowska, Ilona Damięcka, Daria Waszkiewicz, Nicola Brakoniecka, Lena Piekarska, Maja Gosiewska, Edyta Godlewska, Dominika Iżbicka, Maria Szumska, Anna Ramatowska, Lena Ławska, Piotr Święćkowski, Aleksandra Aksjonow, Martyna Rodzeń, Maja Pieńkowska, Maja Świderska, Magdalena Sikora, Maria Karwowska, Patrycja Makowska, Maja Lekenta, Aleksandra Jasińska, Barbara Dobrzycka, Eliza Żbikowska, Aleksandra Motycka, Antoni Wasilewski, Mateusz Kozłowski, Aleksander Śliwiński, Mateusz Jabłoński, Marcin Włodkowski, Maciej Zawistowski, Szymon Jasiński, Dariusz Styczyński, Seweryn Dereszkiewicz, Bartosz Rodzeń, Filip Łaniewski.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i fantastyczne nagrody. Serdecznie gratulujemy naszym pomysłowym przedszkolakom, spisaliście się znakomicie. Dziękujemy za wasz udział i zaangażowanie.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!  

« 1 z 2 »

 

 

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *