PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4

22 listopada nasze sześciolatki odwiedziły uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie.  Starsi koledzy przygotowali dużo różnych eksperymentów naukowych, dzięki którym dzieci zaczynają  lepiej rozumieć świat. Eksperymenty dla dzieci to połączenie świetnej zabawy i sporej dawki wiedzy, zdobywanych podczas odkrywania zagadek otaczającego nas świata. Wykonywanie nieskomplikowanych doświadczeń to niezwykle pouczająca przygoda, która procentuje u dzieci zainteresowaniem dziedzinami ścisłymi. To była świetna zabawa, przyjemne z pożytecznym :-)  Dziękujemy za zaproszenie!